Termínový kalendář

 

Datum

Junioři

Kadeti

Starší žáci

Mladší žáci/přípravka

 
1999 a ml.
2001 a ml.
2004 a ml.
2006 a ml.
 18.-24.8. Letní kemp Doksy Letní kemp Doksy Letní kemp Doksy Letní kemp Doksy
8.9. KCM Sokolovská
15.-16.9.   Turnaj Vídeň
22.9. 1.liga Slavia-Č. Lípa   Minisraz Sokolovská  
29.9. 1.liga Prosek B-Slavia      
30.9.       Pohár předsedy Nový Bor
6.10.      KP Nový Bor
13.10. 1. liga Slavia-Ústí n/L      
13.-14.10.   ČP Hradec Králové  
20.10.   Minisraz Františkov BMV – pořadatel?
21.10.    KP Františkov  
27.10. 1. liga Slavia-Kolín    
 28.10.      KCM Františkov  
3.11.    Minisraz Sokolovská Minisraz Sokolovská  Pohár předsedy Česká Lípa
10.11. 1.liga O. Voda-Slavia
10.-11.11.   Český pohár Jirkov  
 17.11.     KCM Františkov 
18.11.      KP Sokolovská
24.11. 1.liga Slavia-H. Brod BMV – Nový Bor
25.11.  KP Česká Lípa    
1.12. Podještědský pohár
2.12.       Pohár předsedy Česká Lípa
8.12. 1.liga Benátky-Slavia     Vánoční turnaj Sokolovská
8.-9.12.    Český pohár České Budějovice  
  15.12.  Minisraz Františkov Vánoční turnaj trojic  
   16.12.  KP Dukla    KP Sokolovská
 22.12. Turnaj KCM Č. Buděj.
  28.12. Turnaj Hradec Králové?
 5.1.  Minisraz Sokolovská  
 6.1.     Pohár předsedy Sokolovská
  12.1.  1.liga Česká Lípa-Slavia  Minisraz Sokolovská
  13.1.  KP Sokolovská
 19.1. 1.liga Slavia-Prosek B
 19.-20.1.   Český pohár Frýdek-Místek
  26.1.  1.liga Ústí n/L-Slavia BMV – Jablonec n/N
  27.1.  KP Česká Lípa
    3.2. Podještědský pohár Malá Skála
   9.2.  Minisraz Sokolovská
  10.2.  Pohár předsedy Sokolovská
  16.2.  1.liga Ústí Kolín-Slavia
   16.-17.2.    Český pohár
   23.2.   1.liga Slavia-O.Voda   KP Jablonec n/N
    2.3.   Podještědský pohár Sokolovská
  10.3.   KP Dukla
   16.3.    1.liga Havl. Brod-Slavia
    17.3.  KP Mnichovo Hradiště
    23.3.  1.liga Liberec-Benátky
    23.-24.3.  Český pohár Hradec Králové
        24.3.  BMV – Dukla
      30.3.  Minisraz Sokolovská  Minisraz Sokolovská
       31.3.  Pohár předsedy Varnsdorf
           6.4. Podještědský pohár Mnichovo Hradiště
     13.4.   BMV -Varnsdorf
   13.-14.4.  Kvalifikace republiková soutěž Česká Lípa
   26.-28.4.  1. kolo Mistrovství ČR Nymburk
      4.5.     Minisraz Sokolovská     Minisraz Sokolovská
      3.-5.5.  Finále republikové soutěže Hradec Králové
  25.5.  Turnaj Nymburk KCM
   25.-26.5.    Minisraz Sokolovská Minisraz Sokolovská
     8.-15.6. Kemp Chorvatsko Kemp Chorvatsko  Kemp Chorvatsko
  23.-28.6.    Letní olympiáda Liberec KCM  
 17.-23.8.  Letní kemp Doksy  Letní kemp Doksy  Letní kemp Doksy  Letní kemp Doksy
     
       

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *