Trenéři

V současné době disponujeme devíti kvalifikovanými trenéry, kteří se starají o 7 věkových kategorií chlapců  a děvčat  na Základních školách Sokolovská a J. Švermy. 

David HAAS, 27 let. Odchovanec TJ Slavia. Ze zdravotních důvodů musel zanechat aktivní hráčské činnosti, ale chtěl se dále volejbalu věnovat jako trenér. Dvě sezony působil u kategorie mladších žáků  a vedle praktických zkušeností a znalostí se připravoval i teoreticky. Předloni pracoval také u kadetů a nyní na tuto práci navazuje působením u družstva U22. Vlastní licenci II. třídy trenéra ČVS.

Martin MEJZR, 56 let, je s námi jako trenér už 32 sezon. Odchovanec TJ Slavia, hrál také extraligu (tehdy dlouhodobý Přebor) ČR juniorů (tehdy starších dorostenců). Blokař. Odtrénoval mnoho sezon s dorostem v 1.lize i extralize, v posledních cca 10 letech se specializoval na kategorii starších žáků na ZŠ Sokolovská, kde současně působí i ve své učitelské profesi. Vlastní rovněž trenérskou licenci II.třídy ČVS. V roce 2017 se vrátil k dorostu – 1. juniorské lize (nyní U22) a v sezoně 2021-2 spoluvedl rovněž tým kadetů v Extralize ČR.

Jan NEVORAL, 53 let, jako trenér u nás funguje sedmou sezonu, pracoval/pracuje u žákovských týmů (nyní U16).
Je také odchovancem TJ Slavia, odkud v juniorech přešel do týmu Dukly, kde působil v extralize ČR této kategorie, byl specializací nahrávač. V Liberci je po mnoho let propagátorem i aktivním organizátorem plážového volejbalu na liberecké přehradě Je držitelem trenérské licence III. třídy. Oddílu v současnosti předsedá.

Michal PROKOP, 39 let. Odchovanec TJ Slavia. Hrál v úspěšných žákovských a dorosteneckých týmech klubu, působil i v juniorské extralize. Rozhodl se vést nově formovanou mladší přípravku.

Petr PROKOP, 68 let, v klubu trénuje už 40 sezon. Odchovanec TJ Slavia.  Působil v žákovském  a dorosteneckém týmu (dorostenecká liga) jako nahrávač. Funguje mnoho let prakticky ve všech kategoriích, nejúspěšnější byl s družstvem r.n. 1984-5, jež vedl od přípravky až do juniorů. 4 sezony pracoval u krajských výběrů, externě spolupracoval s reprezentačním výběrem ČR kadetů/juniorů r.n. 1985. 11 let vedl kadety v Extralize ČR. Nyní působí u kategorií U16-U22. Je držitelem trenérské licence II. třídy. V TJ pracuje také řadu let jako její tajemník a (místo)předseda.

Jan REISIEGEL, 22 let. Odchovanec TJ Slavia. Hrál celostátní soutěže žáků a dorostu (1. liga juniorů, Extraliga kadetů). Druhým rokem působí u družstev žákyň U16 a U14. Absolvoval úspěšně kurz trenéra III. třídy. 

Vít REISIEGEL, 50 let. V našem klubu trénuje jako trenér dívčích kategorií s přestávkou 12 sezon. Dodnes hraje šestkový volejbal. Mezitím působil 10 sezon jako trenér v TJ Bižuterie Jablonec n/N. Momentálně vede družstvo žákyň, se kterým vstoupil do soutěží U16 a U14. Trenér s licencí III. třídy.

Michal SKŘIVÁNEK, 23 let. Odchovanec TJ Slavia. Působil v žákovských a dorosteneckých týmech, hrál 1. ligu juniorů. Nyní působí jako trenér u přípravky a mladších žáků. Současně hraje dál aktivně soutěžní volejbal. Držitel licence III. třídy.

Alexandr ŠEDIVÝ, 60 let. Odchovanec TJ Slavia. Dodnes hraje šestkový i plážový volejbal. Před 2 lety převzal tým starších žáků po covidové pauze. Letos s ním (U16) obsadil 2. místo v Krajském přeboru a družstvo se zúčastnilo také kvalifikace pro Mistrovství ČR.