O víkendu 29.5.-31.5.2026 jsme se jako již každoročně zúčastnili turnaje v Lanškrouně, který letos již po 38 přádá Volejbalový klub TJ Lanškroun. V letošním roce jsme vyjížděli již v pátečních odpoledních hodinách aby se dívky aklimatizovali a hlavně abychom trochu stmelili tým, který se po odchodu 7 hráček zformoval jednak z nově příchozích, z přípravky a také jsme sebou vzali i hráčky které s námi nikdy na žádné akci nebyli. Turnaj nám odstartoval várku zápasů v přípravě na novou sezonu 2026/2027.
Jak jsem již psal tak jsme především jeli ohrávat nové hráčky takže jsme nepočítali s nějakými vyhranými zápasy či sety. Především nám šlo o to aby si nové dívky zažily zápasový stres a nepodlehli tíze zápasového tempa. Za celý víkend dívky odehrály 6 zápasů a dokonce se jim podařilo i jeden set vyhrát a to s týmem z Pelhřimova.

Turnaj záznam z prvního dne zde https://www.youtube.com/watch?v=bUSzwaJWm98 záznam z druhého dne https://www.youtube.com/watch?v=3CKkfvIkaZw&t