Beachvolejbal našich nejmenších

Pro naše nejmenší hráče – r. 2007-2010 jsme uspořádali na konci sezony trenéři Tuma, Rak, Nevoral     a Lenert turnaj v barevném minivolejbale. A protože nikdo nechce být v letním počasí zavřený v hale, rozhodli se jim uspořádat turnaj na beachvolejbalovém hřišti na Harcovské přehradě. Jako poděkování dětem i rodičům pak na kurtech pro všechny připravili opékání buřtů.

Na turnaj byly pozváni všechny děti, které se v probíhající sezoně zúčastnili alespoň jednoho turnaje. Nakonec se sešlo 15 dětí v kategori oranžového minivolejbalu a 5 dětí v kategorii červeného minivolejbalu.

Oranžoví sehráli turnaj dvojic (jedna trojice) systémem každý s každým – každý si zahrál 6 zápasů po 10 min. Každý pojal turnaj trochu po svém. Některé dvojice si chtěli vyloženě zahrát a byl pro ně důležitý výsledek. Někteří si zase užívali písek, volnější program a konec sezony. Nutno dodat, že oranžový volejbal již všichni plně zvládají a mnozí z nich už trénují na příští rok do vyšší kategorie červených.

Červených nebylo tolik, abychom jim mohli uspořádat turnaj. A tak si pouze zahráli a mezi sebou se prostřídali. A aby to bylo zajímavější a protože se jedná již o nepřerušovaný volejbal, zapojili jsme            i rodiče. Pohyb v písku byl pro všechny trochu novinkou, ale i tak se s tím, myslím, velmi dobře popasovali.

Všichni si však turnaj užili a odcházeli spokojení domů.Počasí přálo akorát aby byly dokončeny turnaje a vyhlášeny výsledky. Pro ty otrlejší došlo po přeháňce  i na to opékání.

Tímto turnajem jsme zakončili letošní sezonu. Tu novou odstartujeme již tradičním letním volejbalovým soustředěním v Doksech, kam se nám letos přihlásil rekordní počet dětí.

 

dav

dav

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *