Poslední „minisoustředění“ v roce 2023 – dívky U14 a U16

Byla sobota 9.12.2023 a dívky měli poslední „minisoustředění“ v letošním kalendářním roce. Škoda že si 10 děvčat z 29 našeho týmu nechaly ujít 3 překvapení. Něktrá musela odejít dříve kvůli školní akci, takže si nechala ujít 2 překvapení.
Tím prvním překvapením byl „peklostroj“ z dílny trenéra Šedivého. Tento „peklostroj“ nedá vydechnout hráčkám a snaží se je přimět ke slušné přihrávce na nahrávačku tak, aby byla schopná ještě nahrát a následně přijímající hráčka zasmečovat či jinak odehrát balon přes síť. Stroj simuluje podání které je nevyzpytatelné a často hráčky bojují s pohybem a sledováním míče. Bohužel se to nevšem dařilo, ale byly i světlejší chvíle. Budeme tento „peklostroj“, pokud to půjde, používat i nadále aby se zlepšil příjem.
Druhé překvapení čekalo na dívky v poslední hodině „minisoustředění“ v podobě dvou setů hry s trenéry. Děvčata se rozdělina na dva týmy – U16 a U14 oba sety sice trenéři vyhráli, ale děvčata se snažila ale se ctí. Snaha byla oceněna nejen hrou ale i body kdy mladší uhráli 8 bodů a starší 16. Během těchto dvou setů byly vidět i pěkné volejbalové výměny.
Tím třetím překvapením byla tréninková trika jako odměna za dosavadní práci při trénincích a při soutěžích a to jak KPU14, KPU16 tak i ČPU16.

1

Obrázek 1 z 7