Ztráta bodů v 1.lize

Jakkoliv letos nepatříme v 1.lize k favoritům, dosavadní průběh soutěže ukázal, že se tým je schopen umístit mezi prvními třemi. V dalším dvojzápase ale asi spíše ztratil, než získal, tři body, protože na domácí půdě s Loko Česká Lípa po výborném prvním setu prohrál dramatickou koncovku druhého setu a asi  i díky tomu posléze úvodní utkání prohrál 1:3 (17,-25,-18,-20). Druhý zápas si už družstvo pohlídalo, vyhrálo jej 3:1 (-17,20,24,22), kdy ještě v první sadě dozníval prohraný první duel, ale pak se kluci přeci jen vzchopili a zvítězili. Do určité míry ztráta těchto tří bodů může týmu v konečném účtování chybět, ale na druhou stranu vedení klubu i trenéři nečekali od sezony, před jejímž zahájením odešla      z věkových důvodů prakticky celá základní sestava žádný pronikavější výsledek čili nic se neděje.