V sobotu 13.6. proběhl další díl Krajské volejbalové akademie na Technické univerzitě. Tentokrát pod vedením trenérů Slavie. Celkem se zúčastnilo 15 borců ze Slavie, Dukly, České Lípy a Jablonce n/N. Tématy byla přihrávka resp. vybírání těžších míčů v mezihře a odpoledne opakování metodiky útočného úderu plus dvojkrok/tříkrok.

