V sobotu 13.6. a v neděli 14.6. jsme v kategoriích U18Z a U16Z absolvovali další přípravné zápasy. Turnaj Meteorské šestky se celkem vydaří a to jak počasím tak i přípravou na další působení našich dívek v následující sezoně 2026/2027. Sobotní skupina nebyla jednoduchá a protože jsme hráli s dívkami zcela nezkušenými (po odchodu 7 hráček) nebylo v jejich silách nastoupit výherní cestu tak jak jsme si to jako trenéři představovali než nám odešel základní kádr. Naše nezkušené dívky se zhostili své role celkem bravurně a i když jsme uhráli krásné sedmé místo, nebylo to na žádné ovace. Dívky si ale zaslouží pochvalu kdy se postupně začaly sehrávat a tendence byla stoupající zápas od zápasu. Celkový pocit ze sobotního turnaje byl velmi pozitivní.
Za to v neděli se nám v U16 úplně nedařilo. Dívky vědí kde jsou jejich rezervy, na kterých budeme dál pracovat, abychom byli připraveni na podzimní začátek sezony. Je pravda že dívky které volejbal hrají rok až 2 se nemohou rovnat s dívkami, které za sebou mají již více než 4 sezony turnajových zkušeností, a na tom také budeme pracovat. Je nutné aby zápasové zkušenosti nabírali co nejvíce.